Спонтанні рішення і їх важливість..

Кожен з нас хоч рас в житті робив щось спонтанно. З цими діями пов'язані найбожевільніші вчинки нашого життя і яскраві спогади, які залишаються з нами на довгі роки.

На мою думку: Спонтанні дії - це дії які людина робить коли відкидає всі за і проти, всі страхи і переживання, всі думки, всі зовнішні і внутрішні фактори, і просто робить те, що прийде їй в голову, те, що захоче. Якби люди не робили нічого спонтанного, наше життя стало б сірим і одноманітним, адже саме про спонтанні рішення говорять в компаніях, посміхаються коли згадують про ці події. Але в кожному житті з'являються різні страхи і переживання, інколи навіть такі думки як: "а що буде якщо я це зроблю?", "а який в цьому сенс?", "а навіщо це мені?" І з часом кількість спонтанних рішень зменшуються. Наприклад, візьми і згадай коли ти робив щось спонтанне востаннє... А коли ти хотів щось зроби, і навіть майже зробив це, але тебе зупиняв якийсь страх, думка, чи зовнішній фактор?..

Але звідки беруться ці страхи? Кожен знає, що кожна дія має свої наслідки. І в випадку коли ці наслідки негативні людський мозок приймає рішення, що спонтанні рішення такого плану шкідливі для тебе... Отже, ці страхи будуються на колишньому досвіді, а інколи з історій про досвід інших в схожій ситуації...

Тепер вертаючись до теми, давай згадаємо найнеймовірніші твої вчинки.. Які з них були наслідком спонтанності, або наслідком спору "а слабо?". Я впевнений, що з кожною ситуацією ти пов'язана якась історія яку ти міг би довго розповідати. Повір, в кожної людини є такі історії.

Отже, як бачиш спонтанні рішення відіграють велику роль в нашому житті, і час від часу просто потрібно забувати про все і робити те на, що б ти не зважився...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.