В чому сенс життя?

Протягом всієї історії існування людства завжди, існували філософи які намагались найти відповіді на вічні запитання і тратили на цей пошук все своє життя. Ці запитання залишились і є актуальними до сьогодення. Багато людей роздумує на ті самі теми, що і давні філософи, а саме: що ж таке життя і який його сенс, чи існує Бог і життя після смерті, яка роль людей в існуванні не лише землі, а й всього світу та багато інших… І я хотів би розглянути деякі з них.

Одного разу я задумався над тим: а яка моя роль в цьому трагікомічному театрі під назвою «життя»?» і «чому я з’явився на цьому світі саме в цей час саме в цьому місті?». Ці питання в мене виникали через те, що я не міг знайти свого місця на цьому світі і не розумів свого призначення. Але оцінивши все, що мене оточувало, що траплялось, що я знав і, що мав дізнатись я дійшов до висновку:

Кожна людина має певне місце в історії, кожен з нас після себе залишає піщинку на цілому березі історії і в меншій чи більшій, мірі саме ця піщинка віддасть хвильовий ефект який вплине на майбутнє. Коли деякі люди стають відомими, то інші люди допомагають піднятись тій жемчужні з дна затоки, адже без них не було б і тих відомих… Є безліч людей, яким я можу допомогти і на яких я можу вплинути в більшій чи меншій мірі, і вони вплинуть на мене. В кожного з нас є своя воістину унікальна і дивовижна доля, яка містить в собі добрі і погані миттєвості життя і наповнена багатьма випробуваннями подолавши які, ми зможемо найти щось неймовірне і особливе саме для себе, і найголовніше те, що ми не повинні знати те, що приготувала нам доля бо просто стане не цікаво…

А якщо повернутись до запитання «в чому сенс життя?» і хоча я лише починаю жити на цьому світі і будучи невиправним оптимістом можу сказати, що для мене це подолати самого себе і «стрибнути вище своєї голови», подолати всі перешкоди залишаючись тим ким я хочу бути і тим ким я є, і щоб не трапилось, залишатись самим собою… Кожний з нас бачить життя по особливому, і це приводить до того, що мету і сенс свого життя кожна людина розцінює і створює сама.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.